jak rychle byli špičkoví sprinteři na střední škole?

Brett Montrose

Sledovat

, Jul 30, 2019 · 5 min čtení

S oběma kanada a USA track and field mistrovství ve zpětném zrcátku, je čas se podívat na některé z potká stand-out sportovců a vystoupení.

zejména se chci ponořit do sprintů a překážek, abych zjistil, jak rychle byli vítězové — a hrstka dalších velkých sportovců-na střední škole.

Nyní, pokud jste středoškolský sprinter, který to čte, nenechte se zastrašit. Mějte na paměti, že tyto jsou některé z nejlepších sportovců na světě dnes, a tam je dostatek prostoru ve sportu, a to jak na kolegiální a profesionální úrovni pro sportovce, kteří ještě nebyli na této úrovni vysoké školy.

také mějte na paměti, že nejlepší způsob, jak růst jako atletický atlet, je vytvořit zefektivnit profil sportovců, procházet vysokoškolské a univerzitní týmy,získat nábor a jít odtamtud.

StreamlineAthletes.com

rozdělil jsem to podle události níže.

Muži

Aaron Brown (Kanada) a Christian Coleman (USA) každý taktovaný době 9.96 ve svých semifinálových kolech přes víkend. S 9.98 v semifinále, Andre De Grasse (Kanada) byla třetí ze tří celkem z obou splňuje ponořit pod 10-druhá značka. Coleman vyhrál v USA 100 metrů finále v 9.99, zatímco Hnědé a De Grasse musel jít na setinu sekundy určit, jehož 10.03 byl rychlejší — Brown přišel pryč s win.

Nyní se podívejme, co každý z nich byl běh přes 100 metrů v posledním ročníku střední školy:

Vysoká škola časy na 100 m mužů:

• Křesťanské Coleman (2014 100m SB): 10.30 🇺🇸
  • Aaron Brown (2010 100m SB): 10.O víkendu byly nejrychlejšími ženami na 100 metrů Crystal Emmanuel (Kanada) a Angličanka Gardnerová (USA), které obě zaběhly 11,16 semifinálových kol. Emmanuel by si v kanadském finále připsal rekord 11,17. Na americké straně hranice doběhla Teahna Danielsová konečné W za 11,20. V americkém finále také soutěžil nově otočený profesionál, šampion NCAA a vysokoškolský rekordman (10.75), Sha ‚ Carri Richardson.
    Sha’Carri Richardson startuje prolomit kolektivní rekord a vyhrát NCAA 100m titul v 10.75

Vysoká škola časy na 100 m ženy:

200 m

Nikdo nemá běžet 200 metrů, jak rychle, jak Noah Lyles (spojené státy americké) zatím v roce 2019 — jeho 19.50 značky světa-vedoucí čas v půl kolo událost. Jeho dominance se projevila i o uplynulém víkendu. Lyles byl jediným sportovcem, který zlomil 20 sekund na Kanadském nebo americkém setkání. A ve finále zajel čas 19,78.

Noah Lyles‘ přední světové 19.50 přes 200 metrů

Vysoká škola časy na 200 m mužů:

• Noah Lyles (2015 200m SB): 20.18 🇺🇸

Ženy

standout účinkující v ženských 200 metrů událost v rámci obou mistrovství splňuje byl Dezerea Bryant (USA), který vyhrál finále v 22.47. Angie Annelus (USA) má zatím nejrychlejší čas mezi kanadskými a americkými ženami v roce 2019 za 22,16; ve finále USA 200m skončila na 3. místě.

střední školy pro ženy 200m:

• Dezerea Bryant (2011 200m SB): 23.01 🇺🇸
    • Angie Annelus (2015 200m SB): 23.30 🇺🇸

400

Američané vzal reflektor v pánské 400 metrů událost. Fred Kerley porazil Michaela Normana na trati, běh na světě druhý nejrychlejší 400 2019 v 43.64. Pouze rychlejší čas v letošním roce patří k Norman sám, kdo běžel brzy-sezóna 43.45, že je na světě-vedoucí místě od dubna.střední školy na 400 m muži:

• Michael Norman (2015 400 m SB): 45.19 🇺🇸

*nejstarší venkovní 400m čas najdu pro Fred Kerley je 46.38 od roku 2014, což je rok poté, co dokončil střední školu.

Ženy

Zdaleka nejrychlejší (a druhý nejrychlejší) ženské 400-metr krát dva přišli z Shakima Wimbley (USA), který zaznamenal čas 50,20 sekundy, v semifinále a 50.21 vyhrát finále. Zvláštní pozornost měla také Allyson Felix, která se kvalifikovala do finále po čtyřměsíčním tréninkovém bloku po sekci C ve snaze o své deváté vystoupení na Mistrovství světa. Jí 49.26 z roku 2015 z ní dělá 20.nejrychlejší ženu všech dob na 400 metrů.

Vysoká škola časy na 400 m ženy:

• Allyson Felix (2003 400 m SB): 52.26 🇺🇸
    • Shakima Wimbley (2013 400m SB): 53.67 🇺🇸

110mH

Daniel Roberts (USA) běžel trvale přes každém kole muži 110 m překážek událost, zálivka ven na 13.23 vyhrát finále Americké finále. Roberts byl schopen vzít vítězství od muže, který ho porazil na začátku této sezóny o titul NCAA ve stejné události, Grant Holloway. Holloway zaznamenal čas 13.36 minulý víkend a vyhrál NCAA v kolegiálním rekordu 12.98.

Damian Warner byl nejrychlejší v Kanadě, vyhrál s velkým náskokem 13,53.

Vysoká škola časy pro 110mH muži:

• Grantové Holloway (2015 110mH SB): 13.75 🇺🇸

*nejstarší venkovní 110mH čas najdu pro Daniel Roberts je 13.82 od roku 2016, což je rok poté, co dokončil střední školu.

100mH

Keni Harrison (spojené státy americké) běžel dva nejrychlejší 100 metrů překážek krát: 12.54 v semi a 12.44 ve finále. Harrisonová je v této akci zatím třetí nejrychlejší ženou světa v roce 2019.

Vysoká škola časy pro 100mH ženy:

• Keni Harrison (2010 100mH SB): 13.79 🇺🇸

400mH

Na Americké straně, Rai Benjamin šel do víkendu jako oblíbené na 400 metrů překážek událost, která zaznamenán v 47.16 v červnu. A přesně to se stalo: Benjamin rozdrtil soutěž a vyhrál finále za 47,23.

high school times for 400mH men:

• Rai Benjamin (2015 400mH SB): 49.97. místem z kanadského i amerického šampionátu, který se konal o uplynulém víkendu, byly ženy v běhu na 400 metrů překážek. V Des Moines, IA, Dalilah Muhammad (USA) zaútočil deštěm, aby vytvořil nový světový rekord v této události. Muhammad zajel ohromující čas 52,20. Na patách a tlačila ji do cíle byla 19letá phenom Sydney Mclaughlinová, která překročila hranici 52,88 – její nejrychlejší čas roku 2019.