kdo vyhrál závod NASCAR včera v noci? Úplné výsledky z Super Start Batteries 400 V Kansasu

čtvrteční Noční Super Start Batteries 400 V Kansas Speedway vypadaly jako Předpremiéra závodu NASCAR Cup Series‘ Championship 4 později v tomto roce.

Čtyři jezdci play-off, včetně dvou nejlepších jezdců v bodovém pořadí pravidelné sezóny, závodili o vítězství. Nakonec Denny Hamlin předstihl Kevina Harvicka, brada Keselowského a Martina Truexe Jr., aby získal vítězství.

Po divoké restart na Klíně 246, Hamlin prošel Harvick pro vedení na Klíně 255 267 a držel se za pozdní poplatek z Keselowski, aby skóre jeho série-nejlepší páté vítězství v sezoně, jeho třetí v Kansasu a 42 jeho kariéry.

více: živé highlights z Kansas race

níže je více o Hamlin vítězství, plus kompletní výsledky čtvrtečních Super Start baterie O ‚ Reilly Auto Parts 500 v Texasu.

kdo včera vyhrál závod NASCAR?

Denny Hamlin led čtyřikrát za závod-vysoké 57 kol odskočit od tří pododstavec končí v to, co jinak byla hvězdná sezóna pro Č. 11, Joe Gibbs Racing tým Toyota.

„nevím, jestli jsme měli nejlepší auto-určitě jsme měli nejlepší tři auto celý den,“ řekl Hamlin, který vyhrál dva přímé závody v Kansasu. „Prostě jsme šli a dostali jsme to tam na konci. Viděl jsem 4 (Harvick) stále volná, a obvykle, když jste volné, nejste schopni spustit vysoko, a to byla výhoda pro nás, aby mohli dostat, že tempo.“

okamžiky po posledním restartu udělal Harvick obratný krok, aby proklouzl kolem spoluhráčů Hendrick Motorsports Williama Byrona a Alexe Bowmana. Hamlin následoval a začal mezeru zacelovat spuštěním horního pruhu na 1,5 kilometrové trati. Harvick to auto bylo příliš volné, aby se Hamlin linie, a poté, co honí za osm kol, Hamlin udělal průchod pro vedení s relativní lehkostí.

Keselowski následoval Hamlina kolem Harvicka na této přihrávce a Truex brzy následoval, aby si zajistil třetí pozici.

NASCAR výsledky v Kansasu

Truex led 44 kol a Keselowski 30 v závodě, který uváděl přebytek akce, jako 11 upozornění implicitní. Keselowski si ve 2. etapě připsal i páté etapové vítězství v sezoně.

Kyle Busch, který vedl 52 kol, vyhrál první 80-lap fázi sbírat své první play-off bod v sezoně, ale jeho závod se rozpadl s 40 kol zbývá, když mu sklouzl do vnější zdi a byl nucen pit silnici s prázdnou pravou přední pneumatiku. Busch zpět na povrch 11, ale úřadující series mistr viděl, že jeho winless pruh dosáhnout 19 závodů, jeho nejdelší období sucha na začátku sezóny, protože jeho první full-time kampaně v roce 2005.

Harvick držel v cíli čtvrtou pozici. Erik Jones doběhl pátý. V závodě o šampionát v pravidelné sezóně vede Harvick na druhém místě Keselowski o 97 bodů.

níže jsou kompletní výsledky ze čtvrtečního závodu v Kansasu.

40. (25) Ricky Stenhouse Jr.

Average speed of race winner: 121.835 mph.

Time of race: 3 hours, 17 minutes, 14 seconds. Margin of victory: 0.510 seconds.

Caution flags: 11 for 47 laps.

změny vedení: 22 z 9 ovladačů.

Klín představitelé: J. Logano 1-27; M. Truex Jr., 28-30; K. Busch 31-82; D. Hamlin 83-96; M. Truex Jr. 97-101; B. Keselowski 102-104; M. Truex Jr., 105-106; B. Keselowski 107-114; M. Truex Jr. 115-144; R. Blaney 145-158; B. Keselowski 159-162; R. Blaney 163; D. Hamlin 164-192; M. Truex Jr. 193-196; W. Byron 197-199; D. Hamlin 200; W. Byron 201-205; B. Keselowski 206-220; W. Byron, 221-239; A. Bowman 240-245; K. Harvick 246-254; D. Hamlin 255-267.

shrnutí vůdců (řidič, časy vedly, kola vedla): Denny Hamlin 4 krát za 57 kol; Kyle Busch 1 čas na 52 kol; Martin Truex Jr., 5 krát pro 44 kol; Brad Keselowski 4 krát za 30 kol; Joey Logano 1 čas na 27 kol; William Byron 3 krát za 27 kol; Ryan Blaney 2 krát za 15 kol; Kevin Harvick 1 čas na 9 kol; Alex Bowman 1 čas 6 kol.