Nese si velký swing, Packers ještě vyhrát o tři skóre

Chicago Bears vytvořený silný plán a většinou popraveni, že plán během nedělního finále sezóny proti Green Bay Packers.

Medvědi běžel 74 hraje a outgained Packers, držel míč téměř 11 minut hry, hodiny, převést pět různých čtvrté pády, vytvořil pět disků 10 nebo více her a obdržela další držení v prvním pololetí přes speciální týmy obratu. Byl to vyrovnaný, styl kontroly míče, který tým Matta Nagyho potřeboval, aby potenciálně omráčil Packers na Soldier Field.

Aaron Rodgers a Packers vyhráli o tři body, takže Chicago s 35-16 vítězství zajistil No. 1 semeno.

nejlépe položené plány myší a mužů a fotbalových týmů se často zhoršují.

Medvědi běžel 30 více hraje, než Packers, získal celkem 356 yardů a kontrolovali míč za téměř 36 minut, ale Packers tvrdil, vítězství o 19 bodů s vynikající ofenzivní účinnost a zásadní zastaví na obranu, ochranné známky aspekty Matt LaFleur vítězná formule v roce 2020.

Rodgers hodil čtyři touchdown přihrávky, dokončil 19 z 24 pokusů a v průměru 10.0 yardů na pokus. Packers zaznamenal pět touchdownů na osm majetek, včetně přistání na tři rovné majetek v první polovině a přistání na back-to-back majetek ve čtvrtém čtvrtletí.

Green Bay získal 24 metrů a spěchal na back-to-back disky na začátek druhého poločasu, otevření dveří pro Medvědy. Ale Chicago se podařilo nic víc než gól a obrat na pády, což Packers urážky se dostat zpátky na trať a převzít kontrolu soutěže.

obrana Mika Pettina přinesla celkem čtyři zastávky v červené zóně a kritickou čtvrtou zastávku na 25-yardové čáře ve čtvrté čtvrtině. Medvědi se usadili na třech polních gólech, trest smrti proti Packers v roce 2020.

Nese také ztratil fumble v první polovině, nastavení touchdown, a rozehrávač Mitchell Trubisky hodil odposlech Adrian Amos ve čtvrtém čtvrtletí, nastavení finále, hra-definitivním přistání řídit.

Chicago se bude divit, jak se hra dostala pryč. Dolů 21-16, ale jízdy pro go-napřed skóre, Trubisky převedeny pár čtvrté pády, než se nedaří najít Allen Robinson na 4-a-1 s 11:22 vlevo. Packers převzal, jel 76 yardů v 12 hraje, vzal téměř osm minut mimo hodiny a šel nahoru 28-16, otočil hru na hlavu.

medvědi, kteří přišli do neděle potenciálně potřebují vyhrát, aby se dostali do play-off, se ve finále sezóny hodně houpali v týmu LaFleur. Některé údery přistály, a Packers byli občas potáceni. Ale pružné parta, která ví, jak vyhrát nakonec našel svou pevnou půdu pod nohama, a když se Medvědi začali hledat vratký, Rodgers, Aaron Jones a Davante Adams vydal real knockout údery.

většina bradavic Packers se objevila v jednom nebo druhém bodě v neděli. Obrana měla příliš mnoho ohybu. Speciální týmy udělaly chybu. Marquez Valdes-Scantling upustil od pravděpodobného přistání. Ofenzivní klid nastal na začátku druhého poločasu.

Packers stále našli způsob, jak porazit tým play-off na silnici o tři skóre.