ki nyerte a NASCAR versenyt tegnap este? A Super Start Batteries 400 teljes eredményei Kansasban

a csütörtök esti Super Start Batteries 400 a Kansas Speedway-n úgy nézett ki, mint a NASCAR Cup Series Championship 4 versenyének előzetese az év későbbi szakaszában.

négy rájátszás-pilóta, köztük az alapszakasz első két versenyzője, versenyzett a győzelemért. Végül Denny Hamlin megelőzte Kevin Harvickot, Brad Keselowskit és Martin Truex Jr. – t, hogy megszerezze a győzelmet.

egy vad újraindítás után a 246. körben Hamlin megelőzte Harvickot a 255. körben a 267-ből, és késleltetett egy késői töltést Keselowskitól, hogy megszerezze a szezon sorozat legjobb ötödik győzelmét, harmadik Kansasban és karrierje 42.

Több: Élő kiemeli a Kansas race

Az alábbiakban többet Hamlin győzelem, valamint a teljes eredmények a csütörtöki Super Start Batteries O ‘ Reilly Auto Parts 500 Texasban.

ki nyerte a NASCAR versenyt tegnap este?

Denny Hamlin négyszer vezetett egy versenymagasságú 57 körön, hogy visszapattanjon a három alsóbb helyezésről, ami egyébként csillagszezon volt a 11.számú Joe Gibbs Racing Toyota csapat számára.”nem tudom, hogy nekünk volt — e a legjobb autónk-egész nap egyértelműen az első három autónk volt” – mondta Hamlin, aki két egyenes versenyt nyert Kansasban. “Csak elmentünk, és ott voltunk a végén. Láttam, hogy a 4-es (Harvick) elszabadul, és általában, amikor laza vagy, nem tudsz magasra futni, és ez előny volt számunkra, hogy képesek vagyunk ezt a lendületet beindítani.”percekkel az utolsó újraindítás után Harvick ügyes mozdulatot tett, hogy elhaladjon a Hendrick Motorsports csapattársai, William Byron és Alex Bowman mellett. Hamlin követte, és elkezdte lezárni a rést a felső sáv futtatásával az 1,5 mérföldes pályán. Harvick autója túl laza volt ahhoz, hogy átvegye Hamlin vonalát, és miután nyolc kört üldözött, Hamlin viszonylag könnyedén megszerezte a vezetést.

Keselowski követte Hamlint Harvick mellett azon a passzon, Truex pedig hamarosan követte a harmadik pozíciót.

NASCAR eredmények Kansasban

a Truex 44 kört, Keselowski pedig 30-at vezetett egy olyan versenyen, amely tele volt akcióval, amint azt a 11 figyelmeztetés is sugallta. Keselowski a szezon ötödik szakaszgyőzelmét is megszerezte a 2. szakaszban.

Kyle Busch, aki 52 kört vezetett, megnyerte az első 80 körös szakaszt, hogy összegyűjtse a szezon első rájátszási pontját, de versenye 40 körrel szétesett, amikor a külső falba csúszott, és lapos jobb első gumival kénytelen volt gödörbe állni. Busch felépült, hogy a 11.helyen végezzen, de az uralkodó sorozatbajnok látta, hogy nyeretlen sorozata eléri a 19 futamot, ez a leghosszabb aszály a szezon kezdete óta az első teljes munkaidős kampánya óta 2005.

Harvick tartotta a negyedik helyet a célban. Erik Jones ötödik lett. Az alapszakasz bajnokságának versenyén Harvick 97 ponttal vezeti a második helyet Keselowskit.

Az alábbiakban a teljes eredmények a csütörtöki verseny Kansas.