Notre Dame Football: pontszám előrejelzések vs. Navy

íme, hogy néhány író látni a mai Notre Dame focimeccs ellen Navy rázza ki.

Ez egy újabb fejezet a történelmi rivalizálásban. Ezúttal két Top 25 csapat között. Íme, mit gondolnak íróink arról, hogy a Notre Dame focimeccs hogyan rázza ki ma délután.

Carlee North

minden évben ez az egyetlen játék, amit mindig félek játszani a menetrend szerint. Ez kétségtelenül a leginkább frusztráló játékok következetes alapon Notre Dame minden szezonban. Ez az év nem lesz más, különösen a Navy rangsorolásával, és ez az első alkalom, hogy mindkét csapat rangsorolt ellenfelként játszik egymással 1978 óta.

arra számítok, hogy az Ír offense-nek legfeljebb 8 birtoklása van, és ezért korán és gyakran kell gólt szerezniük. A haditengerészet védelme jobb, mint az elmúlt években, így ez komoly aggodalomra adhat okot, ha az írek nem tudják mozgatni a labdát és megütni az endzone-ban.

ami a haditengerészet támadó oldalán a labdát, tudjuk, mire számíthat. Mindent megtesznek, hogy megnyerjék a birtoklás idejét, és távol tartsák a labdát az Ír támadásért. A védelemnek résnek kell lennie, és okos, fegyelmezett futballt kell játszania, miközben ragaszkodik a játéktervhez. A harmadik lefelé történő győzelem hatalmas tényező lesz ebben a játékban. Azt hiszem, az írek késői pontszámot kapnak, hogy a játékot ne érjék el a haditengerészet számára, de szombat délután nagy részében körömcsípő lesz. Az írek 31-20-ra nyernek, a senior night 8-2-re vezet.

Connor McJunkin

jó volt látni néhány támadó és védekező javulást a múlt heti győzelem Duke. A kulcs most az lehet, hogy továbbra is vs .. alattomos jó haditengerészeti csapat. Ezt a játékot kizárólag a védelem játéka határozza meg az országban az 1.számú rohanás támadásával szemben. Nem hagyta, hogy ellenőrizzék az órát, és elhelyezés pontot a táblán, ha van a labda kulcsfontosságú. Látom, hogy Claypool és a Kmet nagy meccseket játszik, és a védelem eleget tesz a győzelemért. Az írek 8-2-re vezetnek és 34-24-re nyernek.

Jack Leniart

az Ír rajongók mentálisan és fizikailag is egy ilyen klasszikus, frusztráló játékra készülnek a Navy ellen. A Midshipmen 7-1-es, a College Football Playoff Bizottság legfrissebb rangsorában a 23.helyen áll. A haditengerészet átlagosan 39 pontot szerez játékonként ebben a szezonban, ami nagyon lenyűgöző egy hármas opció bűncselekmény esetén. A lényeg: Notre Dame kell nyerni ezt a játékot. Nem lesz könnyű győzelem. Azt hiszem, ez egy birtoklási játék lesz a negyedik negyedben, és nem vagyok benne biztos, hogy az írek fedezik a 7,5 pontos különbséget. Notre Dame 30, Haditengerészet 24.

Mason Plummer

A Notre Dame-nak korlátozott vagyona van a haditengerészet támadási stílusa miatt, amely lemeríti az órát. Várják Navy, hogy néhány pontszámok, mert 1. nagyon jó csapat 2. ennek a csapatnak a többsége nem látta a hármas opciót úgy, ahogy futtatják. 27-21, Notre Dame.

Matt Clark

Ez egy lövöldözés, amely a 2007-es hármas túlóra játékára emlékeztet, amely véget vetett az írek 43 meccses győzelmi sorozatának a haditengerészet felett. A Notre Dame most vesztette el a star pass rusher Julian Okwara-t és a linebacker Jack Lamb-t a szezonra. Bár mélyebbek, mint az elmúlt években, a gyors tempójú triple option Navy bűncselekmény fogja tesztelni. Ennek eredményeként ez a játék olyan, mint egy nehézsúlyú bokszmeccs, a két harcos a legvégéig ütéseket cserél. Nem lennék meglepve, ha ebben a szezonban először látnék hosszabbítást az írek számára. Végül a Notre Dame győzedelmeskedik, amikor mindkét csapat felsorakozik, hogy meghallja az alma matters-t, amelyet a saját együttesük játszik. Notre Dame 43, Haditengerészet 41.

Nathan Erbach

sokan aggódnak emiatt a játék miatt, és talán naiv vagyok abban, hogy a Navy milyen jól játszik ebben az évben. Azonban, az egyik Ökölszabályom a haditengerészet számára minden évben az, amikor ND jó, ez általában közelebb áll a kifújáshoz, mint egy idegesítéshez. ND jó ebben az évben. Notre Dame képes megtalálni az utat a támadás és irányítani a játékot az elejétől a végéig. 38-17, Notre Dame.

J. P. Scott

ugyanazt mondom, mint mindig, amikor rossz híreket jósolok az íreknek: remélem, tévedek. Csak úgy érzem, hogy a dráma és a sérülések között ez a Notre Dame futballcsapat mentálisan nem áll készen négy negyedre a modern kor egyik jobb haditengerészeti csapatával. Úgy gondolom, hogy az íreknek nehéz lesz védekezniük a pályáról, hatalmas futások csapnak le a szerelések között. Korlátok birtoklása tényező, mint Navy nyer 31-21.