Winterhawks pontszám 7 győzelem ellen Rockets

(Kelowna, British Columbia) péntek este volt az 50.játék a szezon a Portland Winterhawks (36-7-3-4) és Kelowna Rockets (23-24-1-2).

a csapatok ebben a szezonban harmadszor dobták el a korongot, először a Prospera helyen. Mindkét csapat belépett az éjszakába, hogy három meccses vesztes csíkokat csapjon be.

Portland 7-3-as győzelemnek köszönhetően visszatért a győzelem oszlopba.

Jaydon Dureau a meccs után azt mondta: “kicsit küzdöttünk ott, és nem használtuk ki a hosszabbítást vagy a lövöldözést az elmúlt néhány meccsen. Nagyon jó érzés visszatérni a győzelmi oszlopba, és megszerezni a két pontot.”

Seth Jarvis két góllal és egy assziszttal vezette az utat a Winterhawks előtt.

Portland az első négy lövéséből három gyors kezdéssel ugrott ki.

Jack O ‘ Brien heads up játékot készített a kék vonalnál, arra várva, hogy megérintse a korongot, amíg hozzá nem ért ahhoz, ami leshívás lett volna. A zónán kívül a 16 éves újonc Jarvis elé dobta a korongot.

Seth Jarvis (fotó – Portland Winterhawks/Matthew Wolfe)

Jarvis, az uralkodó WHL játékos a hónap, kitért a Római Basran piszkálni csekket, és felhúzott a korong a fonákján a szezon 27.góljáért.”mindannyian vásárolunk és minden apró dolgot helyesen csinálunk, hogy a korongot a hálóba helyezzük” – mondta Dureau a vonal pénteki teljesítményéről. “Azt hiszem, most mindenki eltökélt abban, hogy meg kell nyernünk ezeket a meccseket, és hogy mire vagyunk képesek.”

néhány perccel később egy újabb 16 éves újonc Mike Johnston ‘ s Winterhawks büntetést húzott a támadó zónában, így Portland hatalmi játékát a jégre küldte.

olyan sikeres, mint a Winterhawks hatalmi játék volt késő-a cél hat egyenes játékok belépő éjszaka-a Rockets büntetés ölni már egy funk.

a múlt hétvégén a Spokane Chiefs elleni két meccsen Kelowna nyolc power-play gólt engedélyezett 15 kísérletnél.

Jaydon Dureau 9-ből 16-ra tette, amikor basrant a kesztyű oldalára verte, miután a körök tetején egy védőt húzott.

Dureau és Jarvis egy domináns duó volt az utóbbi időben, és újra összekapcsolódtak a játék harmadik góljával. Míg Dureau kísérlete egy körbefutásra elmaradt, a korong végül tökéletes passz volt Jarvisnak.

a 2020-as NHL Draft top prospect egyedül várt a háló jobb oldalán, és egyszerűen megérintette a korongot az időszak második részében.

Rockets vezetőedző Adam Foote helyére Basran val vel Cole Schwebius miután Portland az első négy lövéséből három gólt szerzett.

mivel a nyitó időszakban kevesebb mint három perc volt hátra a játékból, a Winterhawks forgalma a saját végén tülekedéshez vezetett a netminder Hofer előtt. A Winnipeg, Manitoba, bennszülött megállította az első pár kísérletet, mielőtt a korong kiugrott a nyílásba. Kaedan Korczak fütyült otthon a szezon kilencedik góljával.

Ethan Ernst

27 másodperccel később a Rockets kapott belül egy, ismét egy lövés Korczak. Ezúttal Hofer tette meg a kezdeti mentést, de Ethan Ernst készen állt a visszapattanásra, és megszerezte a szezon harmadik gólját, a második pedig a Winterhawks ellen.

annak ellenére, hogy két gólt gyorsan egymás után adott fel, Dureau kijelentette: “tiszteletben kell tartanod a bajnokság minden csapatát. A játéknak soha nincs vége, amíg a 60 perc véget nem ér. Ők visszahúzódtak, mi pedig együtt álltunk és erősek voltunk. Azt hiszem, összehoztuk magunkat, és azt mondtuk: ‘csak nyugi, még mindig jól játszunk, menj ide. Aztán csak úgy leléptünk onnan.”

öt gólt szereztek a nyitó 20 percben, további három pedig a középső keretben találta meg a zsineget.

Robbie Fromm-Delorme a saját visszapattanási esélyére tért át röviddel azután, hogy egy Kelowna játékos a támadó zónába esett. Schwebius megtette a kezdeti mentést, de a 2002-es születésű szélső nem hibázott második lehetőségével.

mivel Portland továbbra is nyomást gyakorolt a Kelowna zónában, Kade Nolan megtalálta a korongot a botján. A 18 éves Rouleau, Saskatchewan, sétált a kék vonal, és küldött egy csukló lövés egy tökéletes magasságban egy eltérítés. Elég biztos, Klassen a megfelelő helyen volt a megfelelő időben, hogy átirányítsa a hetedik gólját.

a 2003-as születésű újonc csatlakozott a Winterhawks-hoz Albert Mintos herceg a szezon során megmutatta, hogy a WHL-be tartozik. Az öt láb-tíz, 161 Font centerman most 11 pontot az első 22 WHL játékok.

Kelowna bűncselekményét elsősorban a hátsó végből hozták létre péntek este.

Conner McDonald egy időzített Jake Poole át a táblák. A cél az overager év negyedik, a Rockets tagjaként pedig második gólját jelentette.

a 40 perc alatt a Rockets büntetője fokozódott, és négy további büntetés ellenére nem engedett újabb power-play gólt. Valójában, Trevor Wongnak volt a legjobb két lehetősége, miközben rövid volt, amelyek közül az egyik elszakadt. Hofer és Jarvis együttesen megakadályozták, hogy az újonc megszerezze a Rockets hetedik gólját a szezonban, miközben egy embert vesztett.

Kelowna megkapta az első erőjátékot 1: 41 a harmadik harmadba, de nem tudott konvertálni. A Winterhawks büntető gyilkosai tökéletesek maradtak a Rockets ellen ebben a szezonban.

Mason Mannek (fotó – Portland Winterhawks/Matthew Wolfe)

amikor a csapatok a Média időtúllépését követően átcsoportosultak, Portland meghosszabbította vezetését a 19 éves játékos jóvoltából Mason Mannek. Ludvig megüt a Utah natív lépés a kék vonal. Miközben teljes sebességgel korcsolyázott, az öt láb-nyolc előre eltalálta a háló felső részét, és elküldte a vizes palackot a véglapokhoz.

Ludvig akkor volt a sor, hogy megfeleljen Mannek lövés a power play. Reece Newkirk megkapta az elsődleges asszisztot, ludvigot a szezon 16.helyén találta. A védők közül csak Alex Cotton A Lethbridge Hurricanes-nek annyi gólja van, mint a Florida Panthers draftjának.

Hofer nem volt túl elfoglalt a harmadik harmadban, mivel Portland védelme csak hat lövést engedélyezett az utolsó húsz percben.

péntek a harmadik volt ebben a szezonban a Rockets ellen a Winterhawks számára. Dureau kifejezte: “Emlékkupát rendeznek, tehát nagyon szeretné alapozni őket más csapatoktól, amelyeket más divíziókban fog játszani. Nagyon szeretné megnyerni ezeket a játékokat ellenük jön le a szakaszon, mint lehet, hogy megfeleljen ezeknek a csapatoknak később a rájátszásban. Biztos akarsz lenni benne, hogy megkapod a győzelmet.”

a győzelem 36 győzelmet és 79 pontot ad a Portlandnek, hogy lépést tartson az Everett Silvertips-szel, aki legyőzte a Tri-City-t Kennewick, Washington.

a szombat a negyedik és egyben utolsó alapszakasz-találkozó a Winterhawks és a Rockets között.