Bears take big swing, Packers still win by three scores

the Chicago Bears stworzyli mocny plan i głównie wykonali ten plan podczas niedzielnego finału sezonu przeciwko Green Bay Packers.

niedźwiedzie prowadziły 74 sztuki i wyprzedziły Packers, trzymały piłkę przez prawie 11 więcej minut zegara gry, konwertowały pięć różnych czwartych upadków, tworzyły pięć dysków po 10 lub więcej sztuk i otrzymały dodatkowe posiadanie w pierwszej połowie poprzez obrót specjalnych drużyn. Był to zrównoważony, kontrolujący piłkę styl zespołu Matta Nagy ’ ego, który musiał potencjalnie ogłuszyć Packerów na polu Żołnierza.

Aaron Rodgers i Packers nadal wygrali trzema punktami, pozostawiając Chicago zwycięstwem 35-16, które zakończyło się numerem 1.

najlepiej ułożone plany Myszków i mężczyzn oraz drużyn piłkarskich często nie idą w parze.

the Bears przeprowadzili 30 więcej zagrywek niż Packers, zdobyli łącznie 356 jardów i kontrolowali piłkę przez prawie 36 minut, ale Packers zwyciężyli 19 punktami z doskonałą skutecznością ofensywną i kluczowymi zatrzymaniami w obronie, co jest znakiem rozpoznawczym formuły zwycięstw Matta Lafleura w 2020 roku.

Rodgers rzucił cztery przyłożenia, wykonał 19 z 24 prób i średnio 10.0 jardów na próbę. Packers zdobył pięć przyłożeń na osiem posiadłości, w tym przyłożeń na trzech prostych posiadłości w pierwszej połowie i przyłożeń na back-to-back posiadłości w czwartej kwarcie.

Green Bay zyskała 24 jardy i zaczęła drugą połowę, otwierając drzwi niedźwiedziom. Ale Chicago nie udało się nic więcej niż field Gol i obrót na downs, pozwalając atak Packers wrócić na tor i przejąć kontrolę nad konkurencją.

obrona Mike 'a Pettine’ a zapewniła cztery całkowite przystanki w czerwonej strefie i krytyczny czwarty przystanek na linii 25 jardów w czwartej kwarcie. Niedźwiedzie zadomowiły się za trzy bramki, wyrok śmierci na Packers w 2020 roku.

niedźwiedzie również przegrali w pierwszej połowie, ustanawiając przyłożenie, a rozgrywający Mitchell Trubisky rzucił przechwytując Adriana Amosa w czwartej kwarcie, ustanawiając finałowy, zacięty przyłożenie.

Chicago będzie się zastanawiać, jak ta gra uciekła. W dół 21-16, ale jazda na Go-ahead wynik, Trubisky przekształcił parę czwarte upadki przed nie znaleźć Allen Robinson na 4-and-1 z 11: 22 lewo. Packers przejęli kontrolę, przejechali 76 jardów w 12 meczach, zajęli prawie osiem minut i awansowali 28-16, przewracając grę na głowę.

niedźwiedzie, które w niedzielę potrzebowały wygranej, by dostać się do play-offów, w finale sezonu mocno uderzyły w drużynę Lafleura. Niektóre z uderzeń wylądowały, a Packers były czasami rozłożone. Ale odporna grupa, która wie, jak wygrać, w końcu znalazła swoją podstawę, a kiedy niedźwiedzie zaczęły wyglądać chwiejnie, Rodgers, Aaron Jones i Davante Adams zadali prawdziwe nokautowe ciosy.

większość brodawek Packerów pojawiła się w taki czy inny sposób w niedzielę. Obrona miała za dużo wygięć. Zespoły specjalne popełniły błąd. Marquez Valdes-Scantling rzucił prawdopodobne przyłożenie. Ofensywna cisza uderzyła, aby rozpocząć drugą połowę.

Packers nadal znaleźli sposób na pokonanie drużyny playoff na drodze trzema punktami.